Artemisbet Güvenilir mi?

Güvenilir bahis kuruluşunu belirleyen bazı özellikler bulunmaktadır. Öncelikli olarak bu platformlar lisansa sahiptir. Eğer lisansı bulunmuyorsa onları es geçebilirsiniz. Lisansı bulunan kuruluşlar hakkında olumlu geri dönüşler gelmesi gerekir. Bir tane bile dolandırıcıdır diyen yorum olmamalıdır. Bunun yanında para yatırma yöntemlerini geniş tuttuğu kadar para çekme seçeneklerini de bol tutmalıdır. Tüm bunları karşılayabilecek platformları kullanabilirsiniz. Peki ama böyle bir adres var mıdır? Eğer bunu merak ediyorsanız sizlere Artemisbet yeni adresinden bahsedebiliriz. Biliyorsunuz ki uzun zamandır hizmet vermektedir. Peki Artemisbet güvenilir mi? İşte bu sorunun cevabı için yukarıda saymış olduklarımızı incelememiz gerekir. Aksi takdirde güvenilir olup olmadığını öğrenmek zor olacaktır.

Artemisbet Lisans Bilgileri

Hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden Artemisbet yeni giriş adresi, uzun zamanın getirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Bildiğiniz üzere oldukça profesyonel bir siteye sahiptir. Kullanıcılarının memnun kalması ve kolay kullanabilmesi için tasarımını basit bir hale getirmiştir. Tabii bizim ilgi alanımız tasarımı değil, tam tersine Artemisbet lisans bilgileri olacaktır. Bu konuda bilgi almak için sitenin en alt kısmına iniyoruz. Burada görüyoruz ki yazılı bir şekilde Curacao şans oyunları komitesi tarafından verilen bir lisansa sahip olduğu söyleniyor. Sol tarafına ise lisansının logosu konuşlandırılmış durumda. Ona tıkladığımızda karşımıza sorgulama sayfası geliyor. 8048/JAZ seri numarası ile lisansını almıştır. Yani güvenilir diyebilmek için gerekli olan ilk aşamayı tamamlamıştır.

Artemisbet Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Lisansının bulunuyor olması ona güvenilir diyebilmemiz için tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda farklı özelliklere de sahip olması gerekir. En başta Artemisbet kullanıcı yorumları okumalısınız. Burada bizim gördüğümüz kadarıyla bir tane bile olumsuz görüş yer almamaktadır. Tamamı olumlu geri dönüşlerden oluşmaktadır. Bu da artı bir özelliktir. Diğer yandan Artemisbet şikayetleri inceliyoruz ancak burada çok sayıda şikayetin bulunduğunu fark ediyoruz. İncelediğimizde güvenle ilgili bir şikayet bulunmuyor. Ek olarak Artemisbet ödeme yöntemleri de geniş tutulmuştur. Kısaca söyleyebiliriz ki kullanabilecek kadar güvenilir bir platformdur. Siz de buradan sitesine gidebilir ve kayıt olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yapın