Restbet Havale ile Para Çekme

Ödeme yöntemleri bakımından son derece gelişmiş seçeneklere sahip olan Restbet özellikle havaleyi oldukça fazla kullandırıyor. Sunmuş olduğu havale ödeme yöntemi hem yatırım hem de çekim için büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca bu yatırım yöntemine promosyon da tanımlamış. Böylece kısa sürede para çekebilir ve yatırılabilir. Eğer ki Restbet üzerinde bulunan bakiyenizi havale ile çekmek istiyorsanız bunun nasıl yapıldığını tam anlamıyla öğrenmeniz lazım. Öncelikli olarak ödeme yöntemleri arasına gidecek ve daha sonra buradan havaleyi seçeceksiniz. Ardından sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde dolduracaksınız. Tabii burada dikkate alınması gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Eğer bunları merak ediyorsanız hepsi yazının devam kısmında yer alıyor.

Restbet Havale Çekimi Nasıl Yapılır?

Curacao şans oyunları lisansı ile faaliyetlerini devam ettiren Restbet oldukça kaliteli bir platformdur. Ödeme yöntemlerini geniş tutmuş ve hepsinin kullanılmasına olanak tanımıştır. Siz de biliyorsunuz ki havale ile para çekmek burada en fazla kullanılan seçenektir. Eğer ki siz de onunla para çekmek istiyorsanız önce ödeme yöntemleri sayfasına gidecek ve buradan para çekme alanına geçeceksiniz. Daha sonra karşınıza ödeme yöntemleri gelecektir. Buradan havaleyi seçeceksiniz. Ardından bankayı belirleyecek ve hesap bilgilerinizi vereceksiniz. Vereceğiniz hesap bilgileri sadece ödeme yapılması için alınmaktadır. Yani önem teşkil eden bilgiler alınmayacaktır. Ayrıca çekmek istediğiniz tutarı da yazacaksınız. Eğer kullandığınız promosyon bulunuyorsa onun çevrim şartını yerine getirmelisiniz. Bununla birlikte tek seferde çekilebilecek en düşük ve en yüksek tutarlara da bakmalısınız. En az 100 en fazla ise 10.000 TL çekebilirsiniz.

Restbet Havale İle Nasıl Para Yatırılır?

Restbet havale ödeme yöntemini kullanarak para yatırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey önce ödeme yöntemleri sayfasına gitmek ve daha sonra para yatırma alanına geçmek. Buradan havaleyi seçeceksiniz. Sizin bankanızla aynı bankayı seçecek ve karşınıza çıkan ekranda hesap numaralarını alacaksınız. Daha sonra internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da telefon şubesinden almış olduğunuz bu hesap numarasına yatırım yapacaksınız. Ödemeyi yaptıktan sonra site üzerine gelecek ve ödeme bildiriminde bulunacaksınız. Ardından kontroller sağlanacak ve paranız hesabınızda gözükecektir. Bunu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Unutmamalısınız ki havale ile yapılacak ödemelere de ciddi seviyelere kadar yatırım promosyonu alacaksınız.

Yorum yapın